logoemptyMapa stránkyKontakt
logo

Referencie:

  • CERAGON s.r.o. (Nera Networks s.r.o.)
  • Event pro
  • Magic s.r.o.
  • LVS a.s. Liptovský Mikuláš


Mudr. Iveta Šlepecká, klient:

Rehabilitačné a a fyzioterapeutické služby regeneračného centra Back Fit hodnotím ako nadštandardné. Vďaka prístupu a vysokej odbornej úrovni pracovníkov centra sa mi zlepšil zdravotný stav a znížila som užívanie liekov proti bolesti.


Martina Osacká:

S našou 15 ročnou dcérou, ktorá má skoliotické držanie tela sme navštívili centrum Back Fit a neľutujeme. Informácie a cvičenia , ktoré sme sa tam naučili viditeľne pomohli. Dcéra sa už toľko nehrbí, jej telo sa spevnilo a jej chôdza je krajšia. Ďakujeme.


Lukáš Kosina, klient z Česka:

Setkal jsem se zde s velmi lidským a profesionálním přístupem. . Ve cvičení pokračuji i nadále, a tak mohu sám posoudit pokrok, kterého jsem ani ne po měsíci dosáhl. Proto mohu centrum vřele doporučit všem, kdo hledají aktivní cestu k získání jistoty, vyrovnanosti, síly a kontroly nad vlastním tělem.


Zuzka KALOČAJOVÁ, klientka, matka:

Dcerka má od narodenia DMO a momentálne sa jej zhoršuje chôdza. Od Apríla 2011 pravideľne navštevujem súkromné centrum Backfit. Profesionálny prístup p.Madliaka a pracovného kolektívu zlepšujú kvalitu života mojej dcéry a v konečnom dôsledku aj kvalitu mojho života.
Pozri fotogalériu